Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapis w Twoim komputerze.

od 1929 roku

Pokon czyni cuda

Nawóz do roślin ogrodowych 2w1

Rośliny ogrodowe występują w wielu kształtach i rozmiarach. Rośliny mogą być zimozielone, kwitnące, rodzime, egzotyczne itd. Zdrowe i ładne rośliny w dużej mierze zależą od dobrego podłoża i odpowiedniej uprawy. Właściwa pielęgnacja stymuluje formowanie się pąków kwiatowych i wzrost. Ponadto, zdrowe rośliny są bardziej odporne na choroby i szkodniki.

Nawóz do roślin ogrodowych jest wzbogacony o występujące w przyrodzie minerały. Zwiększa to odporność roślin ogrodowych oraz stymuluje ich wzrost i kwitnienie. Za sprawą dodatkowego magnezu (MgO) i żelaza (Fe) liście roślin stają się bardziej zielone. Ponadto, połączenie to poprawia jakość ziemi w ogrodzie i doniczkach, a także zapewnia nawożenie do 4 miesięcy.

Sposób użycia

Opakowanie nawozu  - 1kg wystarcza  na 25 roślin ogrodowych. Rośliny można nawozić od marca do sierpnia.

1: Odmierz odpowiednią ilość nawozu.

2: Rozsyp granulki równomiernie wokół rośliny.

3: Granulki wymieszaj grabiami z wierzchnią warstwą ziemi.

4: Podlej rośliny, aby nawóz zaczął działać od razu.

Dozowanie

Rośliny w ogrodzie potrzebują 40-50 g nawozu na roślinę. Młodym roślinom i roślinom w doniczkach wystarczy 20-25 g nawozu. Właściwą dawkę można określić korzystając z załączonej miarki.

Skład

NPK 4,6+6+12 +5MgO.

Dostępność

Nawóz do roślin ogrodowych Pokon jest dostępny w opakowaniach 1kg i 4kg, w większości centrów ogrodniczych i marketów ogrodowo-budowlanych. 

Znajdź punkt sprzedaży Sklep internetowy

Wskazówki

W przypadku wielu roślin odpowiednie przycinanie jest warunkiem dobrej kondycji rośliny. Przycinanie stymuluje tworzenie się kwiatów, owoców i liści. Ponadto, pozwala na kontrolowanie wielkości rośliny. Do przycinania roślin zawsze należy używać dobrego i ostrego sekatora.

Rośliny ogrodowe należy sadzić od marca do kwietnia oraz od września do października.