Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapis w Twoim komputerze.

od 1929 roku

Pokon czyni cuda

Materiały do ściółkowania

Ściółka w każdym ogrodzie

Materiał do ściółkowania może mieć różną formę. Kora lub kamyki są doskonałą alternatywą dla kostki lub trawy. Wybór należy do Ciebie. Kora lub kamyki mają tę wielką zaletę, że ograniczają wzrost chwastów i są w 100% naturalne. Sprawiają, że Twój ogród jest zadbany i wygląda atrakcyjnie. Stanowią także element dekoracyjny i urozmaicają powierzchnię ogrodu.

Rabaty

Kora jest idealnym uzupełnieniem rabat. Jest w 100% naturalna i może mieć różne zastosowanie.

Ściółka z kory ogranicza nagrzewanie się podłoża, zapobiega jego nadmiernemu wysuszaniu i utrzymuje wilgotność. Stymuluje to rozwój organizmów żyjących w glebie. Warstwa kory ogranicza wzrost chwastów i występowanie ślimaków, które nie lubią takiego podłoża.

Ścieżki

Kora może być również materiałem na ścieżki w ogrodzie. Jest to alternatywa dla kostki lub płytek, szczególnie jeśli zależy nam na tym, aby nasz ogród wyglądał naturalnie. Woda z opadów szybko przenika do gruntu i nie mamy problemu z kałużami i zieleniejącym płytkami.

Element dekoracyjny

Kora lub kamyki to również elementy dekoracyjne w ogrodzie – naturalne i o długiej żywotności. Polecamy Państwu wysokiej jakości Korę Dekoracyjną Pokon, która wygląda bardzo efektownie i sprawdza się idealnie do ściółkowania podłoża.