Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapis w Twoim komputerze.

od 1929 roku

Pokon czyni cuda

Powerspray do roślin domowych

Liście niektórych roślin mogą z biegiem czasu stać się matowe. Nasz spray nadaje palmom oraz innym roślinom zielonym dodatkowy połysk. Ponadto Powerspray firmy Pokon zawiera odżywkę, dzięki czemu roślina nie tylko zyskuje piękny wygląd, lecz również jest dodatkowo zasilana. W ten sposób wygląd roślin staje się w krótkim czasie wyraźnie świeższy, bardziej witalny i zdrowszy.

Sposób stosowania

Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć opakowaniem, zaś liście, na których znajduje się duża ilość kurzu bądź zabrudzeń przetrzeć przy pomocy wilgotnej ściereczki. Następnie spryskiwać liście, w miarę możliwości raz na 2 tygodnie, aż do pojawienia się na nich widocznej warstewki. Regularne stosowanie produktu Powerspray pozwala na utrzymanie roślin w najlepszej kondycji.

Uwaga: Nie spryskiwać kwiatów. Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych w temperaturze od 5 do maksymalnie 40 stopni Celsjusza.

Kiedy stosować?

Powerspray Pokon może być stosowany przez cały rok.

Skład

Gotowy roztwór do nawilżania liści. Roztwór wodny z zawartością azotu, magnezu i barwnika.

Dostępność

Powerspray firmy Pokon to poręczny atomizer o pojemności 300 ml dostępny w wielu centrach ogrodniczych i marketach ogrodowo-budowlanych.

Znajdź punkt sprzedaży Sklep internetowy

Wskazówki

  • Liście mogą z biegiem czasu stać się matowe. Oprócz połysku produkt ten zapewnia roślinom szybko przyswajalne składniki odżywcze. W ten sposób wygląd roślin staje się w krótkim czasie wyraźnie świeższy, bardziej witalny i zdrowszy.
  • Palmy lubią lekkie i napowietrzone podłoże. Dlatego też te oraz inne zielone rośliny doniczkowe muszą być regularnie przesadzane.